TAŞYÜNÜ,SERAMİK YÜNÜ,MENFEZ,DONATI FİLESİ,ÇELİK SPRAL BORU,DRENAJ LEVHASI,ASMOLEN STRAFORU,PLASTİK LAMBİRİ,DÜBELİ VİDA, KATI ZİFT                                                                                                    TOK YAPI İZOLASYON TEL.0224 242 39 80                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

İzolasayon Niçin Gereklidir ?

İzolasyon birçok kişinin önemsememesine karşın, malzemenin ömrünün uzun olmasını sağlayan tek uygulamadır. Ayrıca yine enerji tasarrufu sağlayan işletmelerin ağır enerji yükünü optimum derecede azaltan, uygulaması basit ve maliyeti düşük enerji tasarruf sistemidir. Günümüz izolasyon teknolojisinde birçok izolasyon malzemesi ve uygulaması mevcuttur. www.tokyapiizolasyon.com teknolojiyi sürekli takip ederek en son çıkan yeni izolasyon uygulamalarını bire bir test  edip, daha sonra uygulayan piyasadaki nadir firmalardan biridir. Bu konuda her zaman müşteri çıkarlarını, müşteriiçin en iyisini, en uygun fiyat ekonomisini yakalamıştır.

İzolasyon uygulaması işletme içinde kendisini en çabuk amorti eden ve hatta malzemeye kazandırdığı, uzun ömür ve tasarruf  ile kara geçirdiği, hiçbir zaman pişman olmayacağınız yegane akılcı yatırımdır.  

 
Çok degerli şömine sektöründe faliyet gösteren işyeri sahipleri ustalar tokyapiizolasyon olarak siz şöminecilerimizin kulanmakta oldugu paroc marka taş yünü seramik yünü şömine menfezi çelik sipral boru şatışlarımız devam etmektedir

Anasayfa


    STRAFOR ASMOLEN KÖPÜK

   
Ürün Kodu : 0013
Ürün Özellikleri
Polistren Asmolen, uygulanan yapılarda binaya yük olmaz, demir ve beton tasarrufu da sağlar. Taşıma işçiliğini %70 azaltır.
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

 Polistren Asmolen, uygulanan yapılarda binaya yük olmaz, demir ve beton tasarrufu da sağlar. Taşıma işçiliğini %70 azaltır. Sıfır fire ile yerine uygulanır. Strafor yalıtım malzemesi olması sebebiyle kat aralarında ısı yalıtım sağlar ve ses geçirgenliğini minimuma indirir. Uygulama sırasında kalıp üzerine serilen elyaf file, sıva sonrası çatlama riskini ortadan kaldırır.

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.51012.5203
Euro2.81352.8248
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 14° 5°
ısı Yalıtımı / mantolama yeni binalar için, zorunlu bir uygulamadır.  2000 yılından bu yana yürürlükte olan “Binalarda Isı Yalıtım Yönetmeliği” ne göre, bu tarihten sonra inşa edilen yeni binalar Isı Yalıtımı olarak projelendiriliyordu. Yönetmeliğin 1 Kasım 2008 tarihinde yürürlüğe giren revizyonu gereğince, mevcut eski binaların tadilatla yenilenen ve ilave edilen kısımları da, artık enerji verimli olarak projelendirilmek zorundadır.